Zapisz się, by wygrać

Anja Lovén

Anja założyła fundację The African Children’s Aid Education and Development, której główne postulaty to zapewnienie każdemu dziecku prawa do pożywienia, wody oraz godnego życia. Jej misją jest okazywanie miłości i współczucia tym, którzy potrzebują tego najbardziej. Fundacja Anji stara się edukować jak największą ilość mieszkańców Nigerii w celu przełamania przesądów, z powodu których duża liczba dzieci i młodych ludzi jest oskarżana o czary.

Wraz ze swoją grupą wolontariuszy Anja ratuje dzieci oskarżane o stosowanie praktyk magicznych. Lokuje je w sierocińcu, zapewnia im opiekę medyczną, pożywienie oraz dostęp do edukacji. Dzięki temu wyrastają one na silnych i niezależnych członków społeczeństwa.

W 2012 roku sprzedała wszystkie swoje dobra materialne. Dało jej to niezależność i możliwość niesienia pomocy ludziom w potrzebie. Zdecydowała się założyć własną fundację. Spędziła 3 miesiące w ubogiej afrykańskiej wiosce w Malawi. W przeciągu ostatnich 3 lat Anja mieszkała i pracowała w Nigerii, gdzie założyła własny sierociniec, w którym obecnie przebywa 35 dzieci.

Aby dowiedzieć się więcej na temat pracy Anji, wejdź na www.dinnoedhjaelp.dk

Produkty Panache wybrane przez Anję

Anja wybrała elegancki biustonosz z termicznie kształtowanymi miseczkami Idina T-Shirt. Okazał się on jednym z jej ulubieńców ze względu na podtrzymanie, gładką linię pod dopasowanymi ubraniami i naturalny kształt, który zapewniają termicznie kształtowane miseczki. Wygodne dopasowanie i podtrzymanie wokół ciała jest zapewnione dzięki wewnętrznej kołysce i skrzydełkom wykonanym z oddychającego materiału. Dodatkowo, ramiączka posiadają regulator oraz mocowanie w kolorze różowego złota, co nadaje biustonoszowi jeszcze więcej elegancji.

Innym wyborem Anji był biustonosz Porcelain Elan T-Shirt, który również został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezkonkurencyjne wsparcie oraz wygodę. Został on ulepszony w kolekcji jesień-zima 2016 w oparciu o opinie naszych klientów. Dostępny jest w kolorze czarnym, białym oraz nude w rozmiarze miseczki aż do H.

Kolejnym produktem, który stał się podstawowym elementem w szafie Anji został biustonosz Clara Full Cup – ulubieniec wśród naszych klientów z racji jego luksusowego wyglądu, ukształtowania piersi i bezkonkurencyjnej wygody.

Naładowaliśmy naszą stronę przydatnymi informacjami, aby pomóc Tobie w wyborze odpowiedniego produktu Panache. Jednakże, aby zagwarantować sobie bezbłędne dopasowanie przy kupowaniu biustonosza, zalecamy umówienie się z jednym z naszych akredytowanych sprzedawców. Zadbają oni o to, aby produkty, które wybierzesz były perfekcyjnie dopasowane oraz niesamowicie wygodne. Akredytowani sprzedawcy wzięli udział w kursie brafttingu zorganizowanym przez Panache i prowadzą sprzedaż z naszym wsparciem oraz rekomendacją.

Anja Lovén prezentuje

“Ratujemy dzieci, które są torturowane I zabijane z powodu podejrzenia ich o czary.”

Dołącz do rozmowy

#MyRoleModel

Zapisz się, by wygrać