Zapisz się, by wygrać

Eliza Rebeiro

Jako założycielka fundacji Lives Not Knives Eliza stara się powstrzymywać młodych ludzi przed wstępowaniem do gangów oraz grup nożowników. Swoją działalność rozpoczęła dzięki koszulkom z nadrukami „Lives not Knives”. W późniejszym terminie zaczęła prowadzić pogadanki w urzędach miast oraz starostwach gmin.

Eliza na co dzień pracuje z młodymi przestępcami, którzy mieli powiązania z gangami lub grupami nożowników. W jej spotkaniach uczestniczyło do tej pory około 10.000 młodych ludzi. Dodatkowo Eliza wsparła 300 młodych ludzi w usamodzielnieniu się i podjęciu zatrudnienia.

W 2013 roku Eliza otrzymała dwie prestiżowe nagrody: V-Inspired w kategorii zjednoczenia społeczeństwa i Young Star Award w kategorii kobieta przyszłości. Po tym wydarzeniu została poproszona o wstąpienie do programu Queen’s Young Leaders, w ramach którego została ambasadorką młodych ludzi podczas spotkania w Pałacu Buckingham. W 2014 roku znalazła się na liście BBC 100 najbardziej inspirujących kobiet. W 2015 roku, w wieku 22 lat Eliza otrzymała tytuł kobiety godnej naśladowania nadawany przez czasopismo Red w plebiscycie Woman Of The Year.

Produkty Panache wybrane przez Elizę

Ulubionym biustonoszem Elizy jest Envy Balconnet z kwiatową koronką oraz klasyczną żakardową pepitką. Bazujący na najlepiej sprzedającym się modelu Jasmine, biustonosz balkonowy Envy posiada wszyty pionowy panel zbierający biust oraz miseczki wbudowane w obwód dla zapewnienia maksymalnego podtrzymania oraz wygody. Skrzydełka z oddychającej tkaniny gwarantują pewne i wygodne dopasowanie aż do rozmiaru miseczki K.

Eliza poleca również majtki z wysokim stanem Envy w kolorze czarnym – idealne w połączeniu z biustonoszem balkonowym z tej samej kolekcji. Zaprojektowane by wysmuklić i podkreślić figurę oraz zapewnić wygodę przez cały dzień.

Każda profesjonalna porada brafittingowa może być pomocna, dlaczego więc nie umówić się na spotkanie z jednym z naszych akredytowanych sprzedawców? Aby otrzymać akredytację, wszyscy musieli ukończyć obszerny kurs zorganizowany przez naszą markę – poświęcony w szczególności produktom i klientkom Panache. W ten sposób gwarantujemy nieskazitelne dopasowanie oraz niesamowity komfort użytkowania.

Aby zlokalizować najbliższego sprzedawcę produktów Panache lub umówić się na profesjonalne dopasowanie kliknij tutaj.

Eliza Rebeiro prezentuje

“Założyłam lives not knives po tym jak w wieku 14 lat zostałam usunięta ze szkoły”

Dołącz do rozmowy

#MyRoleModel

Zapisz się, by wygrać