Zapisz się, by wygrać

Elly Mayday

W wieku 25 lat u Elly zdiagnozowano raka jajnika. W okresie tym pracowała jako stewardessa oraz dobrze zapowiadająca się modelka plus size. Pomimo tego, że jej dorosłe życie dopiero się rozpoczynało, rokowania nie były dobre. Jednak Elly postanowiła się nie poddawać i zamiast tego w dalszym ciągu, pomimo wyraźnych blizn i braku włosów, uczestniczyła w sesjach zdjęciowych.

Jedna z sesji, przedstawiająca Elly z podniesionym podbródkiem, łysą głową oraz blizną biegnącą przez całą długość brzucha, zyskała szczególny rozgłos. Dzięki niej Elly chciała pokazać ludziom, że można wyglądać pięknie nawet wtedy, kiedy przechodzi się przez piekło. Trzeba tylko zawsze trzymać wysoką podniesioną głowę, ponieważ zawsze są wokół nas ludzie borykający się z jeszcze gorszymi problemami. Elly chce nadal z pełnym zaangażowaniem pracować nad kolejnymi sesjami zdjęciowymi, ponieważ wie, że w ten właśnie sposób może pomóc osobom chorym na raka.

W 2013 Elly wystąpiła w filmie dokumentalnym zatytułowanym “A Perfect 14”, który mówił o braku obecności modelek plus size w mediach. Oprócz tego Elly prowadzi pogadanki w szkołach, w których podejmuje temat zdrowej percepcji ciała oraz opowiada inspirującą historię swojego życia, na które ogromny wpływ wywiera choroba nowotworowa.

Aby dowiedzieć się więcej na temat historii Elly, wejdź na www.ellymaydayofficial.com

Produkty Panache wybrane przez Elly

Najlepszym wyborem Elly stał się biustonosz Evie Strapless, zaprojektowany dla całodziennego wsparcia i wygody. Poprzez dodanie silikonu w górnej części skrzydełek oraz w pasie obwodu biustonosza, wygoda oraz podtrzymanie są zapewnione aż do rozmiaru miseczki H, a dołączone regulowane ramiączka czynią biustonosz bardziej uniwersalnym.

Innym faworytem był biustonosz Tango Balconette, który łączy styl, elegancję, wyrafinowanie oraz wygodę. Dostępny w kolorze czarnym, białym oraz nude. Polecamy również pasujące majtki lub stringi do kompletu.

Ciężko było wybrać tylko trzy biustonosze, ale stylowy model Envy Balconette dopełnił zestaw Elly, jako idealny produkt na co dzień. Zapewniający bezkonkurencyjne podtrzymanie i ukształtowanie biustu, wykonany z żakardowego materiału w grubą pepitkę oraz wykończony kwiatowymi koronkami jest gwarancją wygody i elegancji.

Pomimo tego, że na naszej stronie znajdziesz szereg wskazówek dotyczących wyboru idealnego rozmiaru, polecamy również umówienie się na wizytę u jednego z naszych akredytowanych specjalistów. Wybrani przez nas, wzięli udział w kursie Panache poświęconym brafittingowi, co oznacza indywidualne, „szyte na miarę” dopasowanie biustonosza do potrzeb Twojej sylwetki.

Jeżeli zależy Ci na bezkonkurencyjnej wygodzie i podtrzymaniu, wprost nie uwierzysz, jaką różnicę czyni osobiste, profesjonalne dopasowanie bielizny!

Elly Mayday prezentuje

“Moim odwiecznym celem jest promowanie zdrowej percepcji ciała I w tym właśnie odnalazłam swój klucz do samorealizacji.”

Dołącz do rozmowy

#MyRoleModel

Zapisz się, by wygrać