Zapisz się, by wygrać

Emily Findlay

U Emily w wieku 14 lat zdiagnozowano nerwiaka zarodkowego – niespotykany dla jej wieku rodzaj choroby nowotworowej. Przez dwa lata leczyła się na wiele różnych sposobów, wliczając w to chirurgiczne usunięcie części guza, chemioterapię i radioterapię. Po zakończeniu leczenia udało jej się wrócić do domu na okres 18 miesięcy. Niestety w 2013 roku, kiedy Emily miała 18 lat, nastąpił nawrót choroby. Przeszła przez 12 serii eksperymentalnej chemioterapii w Aberdeen. Następnie spędziła 6 miesięcy w Glasgow, gdzie uczestniczyła w innowacyjnej terapii przeciwciałami. Obydwa te miasta są oddalone od jej domu rodzinnego o wiele mil.

Emily chce dokonać jak największych zmian w Północnej Szkocji. Wierzy, że swoim doświadczeniem oraz historią życiową może pomóc innym ludziom. Od momentu, w którym zdiagnozowano u niej chorobę, dokonała już wielu zmian. W wieku 16 lat organizowała koncerty w Orkney odbywające się codziennie przez okres jednego tygodnia, pozyskując w ten sposób 14 000 funtów dla fundacji The Archie. Jej wysiłki, aby doprowadzić działanie szpitala dziecięcego Royal Aberdeen do najwyższych światowych standardów, zostały docenione, gdy poproszono ją, aby została jego ambasadorką. Zorganizowała wiele różnych eventów, m. in. Super Car Day dla pacjentów oraz ich rodzin. Poprzez dzielenie się swoją historią oraz pogadankami na imprezach dobroczynnych pomaga zbierać setki tysięcy funtów na działania fundacji w północno – wschodniej Szkocji.

Produkty Panache wybrane przez Emily

Ulubieńcem Emily został biustonosz Clara Full Cup. Jego wzór jest prosty, ale i wyrafinowany. Poprzez wbudowanie miseczek w obwód biustonosza, uzyskaliśmy maksymalne wsparcie oraz naturalne uniesienie, a skrzydełka wykonane z oddychającej tkaniny oraz wszyty z boku miseczki pionowy panel zbierający gwarantują niesamowity komfort. Dostępny w kolorze czarnym, nude oraz grafitowym w rozmiarach do miseczki J.

Innym projektem, którzy szczególnie upodobała sobie Emily jest popularny biustonosz Porcelain Elan T-shirt z termicznie kształtowanymi miseczkami, idealny do noszenia na co dzień. Bezszwowe miseczki i skrzydełka wykonane z materiału o strukturze siateczki sprawiają, że biustonosz prezentuje się gładko, miękko oraz niezauważalnie pod dopasowanymi ubraniami. Możliwość spinania ramiączek z tyłu pozwala na dopasowanie ich do koszulki typu “bokserka”.

Model Porcelain Elan strapless to zwycięzca w kwestii wsparcia oraz wygody. Dostępny w kolorze czarnym, białym oraz cielistym, jest idealnym połączeniem podtrzymania z gładkim, bezszwowym wyglądem. Regulowane ramiączka mogą być odczepione, dzięki czemu biustonosz będzie uniwersalny i odpowiedni na każdą okazję.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym jest model Andorra Full Cup, który zapewnia gładką linię dekoltu dla pełniejszych biustów. Miseczki wszyte w pas biustonosza oraz pionowy panel zbierający w miseczkach zapewniają maksymalny komfort oraz wsparcie aż do rozmiaru miseczki J.

Zalecamy skorzystanie z jednego z naszych akredytowanych punktów sprzedaży w celu dokładnego dopasowania kroju oraz rozmiaru biustonosza. Kliknij tutaj, aby zlokalizować najbliższy sklep z produktami Panache.

Emily Findlay prezentuje

“Wydaje mi się, że wzorzec do naśladowania to ktoś kto jest silny, ktoś kto wstawia się za tymi, którzy nie mają odwagi głośno się wypowiadać.”

Dołącz do rozmowy

#MyRoleModel

Zapisz się, by wygrać