Zapisz się, by wygrać

Jayne Hurditch

W wieku 25 lat Jayne urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę o imieniu Amy Ruth, zaraz potem zaszła w drugą ciążę i urodziła drugą córkę, Molly Rose. Gdy Molly dorastała, zaczęły pojawiać się pierwsze niepokojące symptomy, a pomiędzy pierwszym i piątym rokiem życia zdiagnozowano u niej kilka schorzeń. Jayne nie otrząsnęła się jeszcze z szoku po zdiagnozowaniu chorób u młodszej córki, gdy w 1999 u jej ośmioletniej córki Amy zdiagnozowano posocznicę meningokokową, w wyniku której zmarła. Mąż Jayne nie mógł poradzić sobie ze śmiercią starszej córki oraz chorobą młodszego dziecka i porzucił Jayne, która musiała sobie poradzić sama z wychowaniem niepełnosprawnej córki Molly.

W roku 2015 Jayne wraz z rodzicami założyła fundację Amy House na cześć swojej zmarłej córki, Amy, by pomagać dzieciom takim jak Molly. Swoją działalność rozpoczęła od organizowania spotkań przy porannej kawie dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością. Po pewnym czasie zauważyła, że rodzicom takim najbardziej potrzebny jest chociażby chwilowy odpoczynek od opieki nad dziećmi. Postanowiła więc stworzyć miejsce, w którym 3 wykwalifikowanych opiekunów zajmowało się dziećmi z niepełnosprawnością, kiedy ich rodzice mieli czas wolny. W 2011 roku Jayne przeżyła ogromny cios, gdy jej córka Molly dostała napadu padaczkowego, w wyniku którego zmarła. Jayne sądziła, że jej życie również dobiegło końca. Jednak dzięki cierpliwej pomocy rodziny i przyjaciół powoli znów stanęła na nogi. Obecnie zarządza fundacją Amy House i twierdzi, że widok dzieci oraz młodych ludzi jest dla niej największą nagrodą. Stworzyła również siostrzaną organizację o nazwie Molly’s Mates dla starszych dzieci.

Aby dowiedzieć się więcej na temat historii Jayne, wejdź na www.amyshouse.org.uk

Produkty Panache wybrane przez Jayne

Idealne połączenie wygody i elegancji, które gwarantuje biustonosz Idina Balconnet spowodowało, że był on prawdziwym faworytem Jayne. Wykonane z przepięknej koronki o kwiatowym wzorze miseczki posiadają elastyczne wykończenie w górnej części, aby zapewnić maksymalną wygodę z jednoczesnym gładkim i bezszwowym wykończeniem. Skrzydełka wykonane z oddychającego materiału oraz wysokiej jakości pas biustonosza razem nadają niesamowite wsparcie wokół ciała, podczas gdy regulowane ramiączka czynią biustonosz uniwersalnym oraz wygodnym.

Biustonosz Tango Balconette również na stałe zadomowił się w bieliźniarce Jayne. Kunsztowne, trzyczęściowe miseczki wbudowane w pas biustonosza zapewniają maksymalne wsparcie i wygodę. Połączenie nierozciągliwego materiału miseczek daje możliwość zaoferowania rozmiarów miseczki aż do K. W pełni regulowane ramiączka pokryte są od spodu eleganckim pluszem, a biustonosz wykończony jest atłasową kokardką pomiędzy miseczkami. Do wyboru są kolory: czarny, biały oraz nude – pasujące do każdego stylu oraz każdej okazji.

Czemu by nie odwiedzić jednego z naszych akredytowanych sprzedawców specjalizujących się w indywidualnym dopasowywaniu biustonoszy. Każdy z nich wziął udział w kursie brafittingu zorganizowanym przez Panache. Dopasowywanie biustonoszy oferowane przez niezależne sklepy jest zdecydowanie innym doświadczeniem niż dopasowywanie w sklepach sieciówkowych – po prostu nie uwierzysz w różnicę, dopóki nie doświadczysz tego osobiście! Od wygody poprzez pewność siebie, aż do wsparcia, którego nigdy nie czułaś, jest to usługa, którą bardzo polecamy.

Jayne Hurditch prezentuje

“Nie zarabiam wiele, ale otrzymuję coś o wiele bardziej cennego, uśmiech na twarzach dzieci”

Dołącz do rozmowy

#MyRoleModel

Zapisz się, by wygrać