Zapisz się, by wygrać

Sylwia Błach

Sylwia to autorka wielu książek, blogerka i programistka. Choć od najmłodszych lat choruje na rdzeniowy zanik mięśni i korzysta z wózka inwalidzkiego, to nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed gonieniem za marzeniami i pomaganiem innym. Dotychczas wydała trzy autorskie książki: „Strach – zbiór opowiadań grozy”, „Bo śmierć to dopiero początek” oraz „Trzy lata strachu”. Jej dwie kolejne książki są w przygotowaniu. Publikowała opowiadania w magazynach, antologiach i zinach, a jej teksty zostały przetłumaczone na języki angielski i czeski. Prowadzi dwa blogi. Na blogu Rozkosze Umysłu dzieli się swoimi sukcesami, radościami i smutkami. Motywuje do działania i opowiada o życiu niepełnosprawnych w Polsce. Pokazuje dziewczynom na wózku, że można żyć normalnie, kochać i być kochaną, spełniać marzenia. Zachęca do podążania za swoimi pragnieniami, w myśl zasady – życie jest jedno. Na blogu VamppiV prezentuje swoje stylizacje. Jej styl to mieszanka rocka, gotyku i aktualnych trendów. Doprawia to tym, co w jej duszy gra, tworząc połączenia wyraziste i kobiece. Poprzez ten blog pomaga także innym kobietom niepełnosprawnym – choć jej ciało nie jest idealne, to pokazuje jak podkreślać zalety i tuszować niedoskonałości, zgodnie z zasadą, że każda z nas może być piękna i czuć się dobrze we własnej skórze. Zawodowo związana jest z Fundacją Jedyna Taka, która organizuje już czwartą edycję wyborów Miss Polski na Wózku, a za rok organizuje Miss wybory Świata na Wózku. Ponadto, fundacja prowadzi integracyjną agencję modelek oraz projekt Jedyna Taka Mama promujący macierzyństwo wśród kobiet. Sylwia pracuje także w studiu gier, w którym jest programistką. Zdobyła liczne dyplomy i nagrody za jej osiągnięcia literackie, artystyczne, naukowe i związane z pomocą osobom niepełnosprawnym.

Aby dowiedzieć się więcej na temat historia Sylwii przejdź www.sylwiablach.pl

Produkty Panache wybrane przez Sylwię

Sylwia na swojego faworyta wybrała nasz najlepiej sprzedający się projekt Andorra Full Cup posiadający atłasową kokardkę, miseczki wbudowane w obwód biustonosza oraz wszyty w miseczki pionowy panel zbierający, dla zapewnienia lepszego wsparcia i uniesienia. Ozdobiony koronką, która wykańcza górną część miseczek, tworzy gładą linię dekoltu dla pełniejszych biustów. Dostępny w kolorze czarnym, perłowym oraz białym w rozmiarach do GG+ – nie bez powodu jest on jednym z naszych bestsellerów.

Sylwia wybrała również popularny biustonosz Porcelain Viva T-Shirt, który łączy codzienną elegancję z wygodą. Pięknie wykończone haftem oraz obszyte żakardem miseczki zostały ukształtowane termicznie, aby zapewnić doskonały kształt oraz naturalny wygląd pod dopasowanym ubraniem. Dostępny w kolorze czarnym oraz nude biustonosz będzie modnym uzupełnieniem kolekcji biustonoszy na co dzień.

Czy kiedykolwiek doświadczyłaś konsultacji brafittingowej? Czemu nie umówisz się z jednym z naszych akredytowanych specjalistów? Współpracujące z nami sklepy uczestniczyły w profesjonalnym szkoleniu prowadzonym przez Panache i z pewnością zapewnią Ci indywidualne oraz „szyte na miarę” dopasowanie. Poczujesz niewiarygodną różnicę w porównaniu do produktów ze zwykłych sieciówek.

Sylwia Błach prezentuje

“Każda z nas jest piękna, każda z nas ma prawo do marzeń I ich spełniania więc w pełni to wykorzystajmy.”

Dołącz do rozmowy

#MyRoleModel

Zapisz się, by wygrać